מערכת סולארית ביתית

אם אתם שוקלים לשדרג את הבית שלכם לבית סולארי, חשוב לקבוע איזה סוג הוא האפשרות הטובה ביותר עבורכם. מערכת סולארית פוטו-וולטאית קשורה לרשת היא האפשרות הפופולרית ביותר, אך ישנן דרכים אחרות בהן תוכל להשתמש באנרגיה סולארית כדי להפעיל את הבית שלך. כמות הפאנלים שתצטרכו תלויה בצריכת החשמל הממוצעת שלכם ובמקום מגוריכם.

אבל לא משנה באיזה אקלים אתה חי, יש הרבה יתרונות לשדרוג לבית סולארי ויש אפשרויות שיהיו הגיוניות עבור רוב בעלי הבית. בית יכול "לעבור שמש" או להיות מוגדר כבית סולארי בכמה דרכים, אותן נפרט להלן. בבלוג זה נסקור את הסוגים השונים של בתים סולאריים, היתרונות שלהם וכמה יעלה לכם בית סולארי טיפוסי.

מערכת פאנלים סולאריים

מהו בית סולארי?

בקיצור, בית סולארי מקבל את רוב או כל החשמל שלו מ אנרגיה סולארית. עם תמריצים כמו מדידת נטו, זיכוי המס הפדרלי והנחות סולריות מקומיות ומדינתיות, עלות התקנת השמש היא כעת משתלמת יותר מאי פעם. פאנלים סולאריים הם גם בחירה מצוינת לעזור להפחית את טביעת הרגל הפחמנית שלך על ידי יצירת חשמל זול ונקי לצרכי האנרגיה שלך.

מבחינה היסטורית, בית סולארי לא היה הגיוני אם אתה שוכר בית. עם זאת, אפשרויות שמש קהילתיות הופכות פופולריות יותר בערים ברחבי ארה"ב ויכולות להפוך את הבית שלך לבית סולארי, גם אם אינך הבעלים שלו.

מהן האפשרויות הסולאריות לבעלי בתים?

ישנם ארבעה סוגים עיקריים של מתקנים סולאריים שיכולים להפוך את הבית שלך לבית סולארי:

מערכת סולארית קשורה לרשת: לוחות נמצאים על הגג שלך או מותקנים על הקרקע

מערכת סולארית היברידית: מחוברת לרשת ומזווגת לאחסון סוללה

מערכת סולארית מחוץ לרשת: מסתמכת לחלוטין על ייצור האנרגיה שלך

בתים סולאריים פסיביים: בתים שנבנו לעבוד עם דפוסי האקלים שמסביב ליצירת אנרגיה מתחדשת לחלוטין, נטולת דלק מאובנים

באופן כללי, מערכת אנרגיה קשורה לרשת היא האפשרות המעשית ביותר מבחינת עלות והחזר לטווח ארוך על ההשקעה. אבל, לכל אפשרות יש יתרון משלה, כמפורט להלן.

בית סולארי אפשרות 1: מערכת סולארית קשורה לרשת

כאשר אתה מתקין מערכת סולארית קשורה לרשת, זה אומר שעדיין יש לך גישה לרשת החשמל לשימוש כאשר הפאנלים הסולאריים שלך אינם מייצרים חשמל. אתה יכול גם להפיק תועלת מדידת נטו במדינות רבות, כלומר כאשר המערכת הסולארית שלך מייצרת חשמל עודף במהלך היום, חברת החשמל שלך תשלם לך על כך.

בית סולארי אפשרות 2: מערכת סולארית היברידית

בדומה למערכת קשורה לרשת, מערכת פאנלים סולאריים היברידית מחוברת לרשת – עם זאת, יש לה גם סוללת אחסון לכוח גיבוי במקרה של הפסקת חשמל או לשימוש בשעות השפל, כאשר הפאנלים אינם לא מייצר אנרגיה סולארית (בלילה או במזג אוויר מעונן וגשום).

גיבוי סוללה זה יאחסן את האנרגיה העודפת שמייצר הפאנלים הסולאריים שלכם לאורך כל היום, כך שהבית שלכם יוכל לשאוב ממנו חשמל, לפני ששואב חשמל מהרשת. מערכת היברידית יכולה להיות מחוץ להישג יד עבור חלק מהלקוחות בשל העלות הגבוהה של סוללות סולאריות, בנוסף לעלות המוקדמת של פאנלים סולאריים. אבל זו בחירה מצוינת אם הסיבה העיקרית שלך ללכת לשמש היא לחוסן אנרגטי או אם אתה גר באזור שחווה הפסקות חשמל תכופות.

בית סולארי אפשרות 3: מערכת מחוץ לרשת

מערכת מחוץ לרשת אינה תלויה לחלוטין ברשת השירות. ככזה, הוא צריך לייצר ולאחסן מספיק חשמל לצרכי הבית מדי יום ביומו. מערכת מחוץ לרשת אינה מעשית לרוב הבתים מכיוון שהמערכת צריכה להיות גדולה מאוד על מנת לקזז את כל צריכת החשמל.

מערכת השמש

עם מערכת מחוץ לרשת, הוספת מערך פאנלים סולאריים צמודים על הקרקע יכולה לעזור לספק את האנרגיה הדרושה הנוספת. סולארית מחוץ לרשת היא מחויבות גדולה, ויהיה צורך בשינויים משמעותיים באורח החיים על מנת להפיק את המרב מהאנרגיה שהמערכת שלך מייצרת.

בית סולארי אפשרות 4: בית סולארי פסיבי

בתים סולאריים פסיביים עובדים עם הטבע על ידי שימוש בחומרי בניין מסוימים, חלונות במיקום אסטרטגי וזרימת אוויר כדי לשמור על הבית קריר בקיץ וחם בחורף. בדיעבד, כל הבתים היו צריכים להיבנות כך כדי לשמור על יעילות האנרגיה הביתית. לכן בתים סולאריים פסיביים הגיוניים ביותר כאשר הם בנויים מאפס.

הרבה יותר קל לבנות בית מהיסוד כדי ליצור את זרימת האוויר הנכונה, את הכמות הנכונה של חלונות, ואלקטרוניקה חסכונית באנרגיה מאשר לשפץ את הבית שכבר קיים. בתים פסיביים יקרים לבנייה ודורשים הרבה אישורים, אבל הם תופסים לאט לאט בארה"ב. אז אם אתה בונה את הבית שלך מאפס, הפיכתו לבית סולארי פסיבי היא אופציה חכמה.

מהם היתרונות של בית סולארי?

ישנם יתרונות רבים להשקעה בבית סולארי, החל מחסכון בעלויות ועד הפחתת זיהום האוויר. עם פאנלים סולאריים, אתה יכול להוזיל את חשבון החשמל שלך, להימנע מגידול בעלויות השירות, ואפילו להרוויח כסף מהאנרגיה שהפאנלים שלך מייצרים באמצעות מדידה נטו.

מפחית את חשבון החשמל שלך

סולארית תפחית או תבטל לחלוטין את חשבון החשמל שלך, מכיוון שהמערכת הסולארית שלך תתוכנן עבור הגג הספציפי שלך עם הכמות המתאימה של פאנלים כדי לקזז את השימוש באנרגיה שלך. מספק "ביטוח" מפני עליות עלויות השירות

כאשר אתה משלם חשבון חשמל חודשי [1] לחברת החשמל שלך, אתה משלם עבור האנרגיה שלך – אבל אתה גם משלם על העלות לשמירה על צינורות פועלים, קווי חשמל ועובדים על מנת לשמור על עובדים.

העלויות הללו נוטות לעלות, לפעמים מדי שנה, אבל עם פאנלים סולאריים משלך, כל מה שאתה צריך לשלם עבור התחזוקה שלהם (שהיא מעט מאוד). לא רק זה, חברות רבות של פאנלים סולאריים מציעות אחריות נדיבה שנמשכת בדרך כלל כל עוד הפאנלים הסולאריים יחזיקו, כלומר כ-25 שנה.

סולאר זול מתמיד

עלויות הפאנלים הסולאריים ממשיכות לרדת עקב עלות הייצור המופחתת. עכשיו זה הזמן המושלם לנצל את העלויות המופחתות של חומרים, בנוסף לזיכוי המס הפדרלי של 30% שאמור להתבטל בסוף 2032.

אתה יכול להרוויח כסף נוסף

אם אתה בוחר להשאיר את הפאנלים הסולאריים שלך מחוברים לרשת החשמל המסורתית, מדינות רבות מציעות מדידת נטו. עם הטבות מדידת נטו, חברת החשמל שלך תשלם לך על כל עודף אנרגיה סולארית שהפאנלים הסולאריים שלך מייצרים ואתה לא משתמש בו. במדינות מסוימות, אתה יכול גם ליהנות מהטבות SREC, שזה בעצם לקבל תשלום כדי לעשות דבר מלבד ליהנות מהאנרגיה הסולארית שלך.

התקנת מערכת אנרגיה סולארית

שמש היא צורה נהדרת של אנרגיה נקייה

סולאר הוא צעד מצוין בהפחתת טביעת הרגל הפחמנית שלך, שכן פאנלים מחזיקים מעמד על הגג שלך במשך 25+ שנים ומספקים אנרגיה נקייה כל הזמן. אנרגיה סולארית מאפשרת לך לקצור את היתרונות של עולם החשמל המודרני מבלי להקריב את התודעה הסביבתית שלך.

עצמאות אנרגטית

אם יש לך סוללת גיבוי, הבית שלך עדיין יהיה מופעל כאשר החשמל מהרשת נכשל. עצמאות אנרגטית היא סיבה מצוינת להתקין מערכת סולארית וסוללה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן