בחירת מתקין סולארי

לאחר שקיבלת מספר הצעות מחיר סולאריות להשוואה, הגיע הזמן לבחור את המתקין ואת מערכת הפאנלים הסולאריים המתאימים לצרכים שלך. כאשר אתה בוחר מתקין, אתה רוצה לדעת שזו חברה בעלת מוניטין, עם רקורד חזק, שיש לה את כל הרישיונות והאישורים המתאימים הנדרשים במדינתך, ועם המומחיות לתכנן את מערכת האנרגיה הסולארית המותאמת אישית המתאימה לך צרכי. הרשימה הארוכה למדי!

מה מייחד את המתקינים הטובים ביותר

כאשר כבר צמצמת את האפשרויות שלך למתקינים בעלי מוניטין, ואתה מנסה להחליט עם איזו הצעת מחיר להתקדם, הנה שלושה שיקולים אחרונים שמבדילים בין הטובים והשאר:

אנרגיה

אחריות על ביצוע: מה מכוסה ולכמה זמן

במקרה הלא סביר שיש בעיה במערכת הפנל הסולארי שלך, חשוב לדעת למי להתקשר אם משהו משתבש. ישנן אחריות מרובות שונות המגיעות עם מערכת האנרגיה הסולארית שלך, החל מאחריות יצרן [1] עבור רכיבים שונים ועד אחריות ביצוע מהמתקין שלך.

האחריות על הביצוע היא ספציפית לעבודה שהמתקין מבצע, והיא בדרך כלל בין שנה ל-10 שנים. הקפד לבדוק עם המתקין שלך כדי לראות מה כלול באחריות, אם יש חריגות, ואם יש לך עלות כלשהי במקרה שהם צריכים לצאת ולבדוק או להחליף ציוד מסוים. הנה המדריך שלנו למהפך סולארי שאולי תרצה לבדוק אותו גם בעת בחירת מערכת סולרית לעסק או לבית שלך.

השימוש בקבלני משנה: איזה צוות יתקין את המערכת שלך

במקרים מסוימים, מתקינים סולאריים יסתמכו על קבלני משנה שיבצעו חלק מהעבודות, או את כולן, הכלולות במהלך ההתקנה הסולארית שלכם. אל תירתע מזה: זה נוהל סטנדרטי לחלוטין בתעשייה. עם זאת, מה שמדאיג הוא חוסר שקיפות מצד המתקינים לגבי מי יתקין את המערכת שלך ומדוע הם משתמשים בקבלני משנה.

לאחר שצמצמת את רשימת המתקינים הסולאריים הפוטנציאליים שלך, הקפד לשאול מי יתקין את המערכת – צוות משלהם או קבלני משנה – ואם הם משתמשים בתתי, שאל מדוע הם עושים זאת, איזה חלק מההתקנה קבלני המשנה יסיימו , ואיזה פיקוח יש לחברה שממנה אתה רוכש את המערכת שלך על קבלני המשנה. בסופו של יום, השאלה החשובה ביותר היא מי יעמוד מאחורי איכות ההתקנה שלכם.

מערכת אנרגיה סולארית

מומחיות: כיצד כל מתקין מתאים את המערכת שלו לצרכים שלך

מעבר לכך שלמתקין הסולארי שלך יש את כל הרישיונות המתאימים וההסמכות הספציפיות לתעשייה, חשוב לעבוד עם מתקין סולארי שיש לו ניסיון בתכנון מערכות בהתאמה אישית בהתאם לצרכי הלקוחות שלהם. ישנם סוגי מתקנים סולאריים שונים בשוק, אתה יכול לבחור אחד לפי הדרישות שלך.

כאשר אתה משווה את האפשרויות שלך, המתקינים הטובים ביותר יעבדו איתך כדי להבין את הצרכים שלך, כמו גם כיצד סולארי מתאים לתוכניות האנרגיה הכוללות שלך. ודאו שהמתקין הסולארי שלכם מספק חוויה סולארית מייעצת ומקצועית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן